Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ALB-G214140 |
| Місткість | 64 курячих яйця |
| Габарити | 50 x 26 x 54 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 80 Вт |
| Живлення | 220В/12В |
| Тип керування | Автоматичне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴






