Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ALB-G-2048-64 |
| Місткість | 64 курячих яйця |
| Габарити | 48.5 x 48.5 x 19 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 80 Вт |
| Живлення | 220В/12В |
| Тип керування | Автоматичне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴




