Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ALB-G214143 |
| Місткість | Курка — 64 шт./качка — 42 шт./гусь — 26 шт./блакитно-перепіл — 80 шт. |
| Габарити | 52.5 x 24 x 46.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип керування | Автоматичне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴





