

Інкубатор побутовий з подвійним живленням MED1 128 яєць (ALB-G-2048-128)
- В наявності
- Код: ALB-G-2048-128
3 999 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ALB-G-2048-128 |
| Місткість | 128 курячих яєць |
| Габарити | 67 x 62 x 19 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 100 Вт |
| Живлення | 220 В змінного струму/12 В постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴



