Ноутбук Refurb TOSHIBA Portege Z30-E i5-8250U/8/256SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Акумулятор у гарному стані, пройшов перевірку під навантаженням |
| Артикул | 0d1b2956-52e3-4ee4-a90b-10170d3841cd |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 620 |
| Габарити | 316 x 227 x 17.9 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 13.3" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 8 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/сітковий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для будинку/Бізнес |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Покоління процесора | 8 |
| Процесор | i5-8250U |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 px |
| Роз'єми | 3 x USB 3.0/HDMI/VGA/RJ-45/3.5mm Jack/SD Reader |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel UHD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип матриці | TN |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴







