Ноутбук Refurb Lenovo ThinkPad L15 G2 FHD i5-1145G7/8/256SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Акумулятор у гарному стані, пройшов перевірку під навантаженням |
| Артикул | 3d311ce5-e703-4699-9031-b4568008e196 |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Габарити | 366.5 x 250 x 21 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 8 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/сітковий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для будинку/Бізнес |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Покоління процесора | 11 |
| Процесор | i5-1145G7 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 px |
| Роз'єми | 2 x USB 3.0/USB Type C/HDMI/ComboAudio/CardReader/LAN |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-1145G7 (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 800 ₴










