Ноутбук Refurb HP ProBook 455R G6 FHD Ryzen 5 3500U/8/256SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Акумулятор у гарному стані, пройшов перевірку під навантаженням |
| Артикул | 945771d0-e17d-4d7b-90df-171951525d65 |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | AMD Radeon Vega 8 |
| Габарити | 365 x 257 x 19 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 8 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/сітковий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для будинку/Бізнес |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Процесор | AMD Ryzen 5 3500U |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 px |
| Роз'єми | 1 x USB 2.0/2 x USB 3.0/1 x TypeC/1 x HDMI/RJ-45/AudioPort |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Серія відеокарти | Radeon Vega Series |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | AMD Ryzen 5 3500U |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴









