Ноутбук Refurb HP EliteBook 850 G2 FHD i5-5300U/8/256SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.88 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Акумулятор у гарному стані, пройшов перевірку під навантаженням |
| Артикул | 45ed732b-e433-4ce7-ae91-9ad10cd659b4 |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 5500 |
| Габарити | 254 x 214 x 375 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 4 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/сітковий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для вдома |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 5 |
| Процесор | i5-5300U |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 px |
| Роз'єми | 4 x USB 3.0 (1 з підтримкою Charging)/VGA/DisplayPort/LAN (RJ-45)/RJ11 |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel HD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип матриці | TN |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR3 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-5300U (3M Cache, up to 2.90 GHz) |
| Колір | Сріблясто-чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴







