Ноутбук Refurb Dell Precision 5540 FHD i9-9880H/16/1TBSSD/T2000-4Gb Class A
- В наявності
- Код: usvlk2A0
25 000 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук Refurb Dell Precision 5540 FHD i9-9880H/16/1TBSSD/T2000-4Gb Class A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Акумулятор у гарному стані, пройшов перевірку під навантаженням |
| Артикул | 124a8943-802b-4957-a7ba-37541e13f7b5 |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | nVIDIA Quadro T2000 4Gb |
| Габарити | 357 x 235 x 11.2 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 16 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/сітковий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для будинку/Бізон/Рабоча станція |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Покоління процесора | 9 |
| Процесор | i9-9880H |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 px |
| Роз'єми | 2 x USB 3.0/1 x Thunderbolt 3/HDMI/ComboAudio/CardReader |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Серія відеокарти | Nvidia Quadro |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i9-9880H (16M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Колір | Чорно-сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴











