Ноутбук Refurb Dell Latitude E7470 FHD i5-6300U/8/256SSD Class A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.56 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Акумулятор у гарному стані, пройшов перевірку під навантаженням |
| Артикул | d7f7f10e-539f-11ee-a815-bf13f6035cdd |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 520 |
| Габарити | 334 x 232 x 19.4 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 4 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/сітковий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для вдома |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Особливості | Ультрабук |
| Покоління процесора | 6 |
| Процесор | i5-6300U |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 px |
| Роз'єми | 3 x USB 3.0/1 x HDMI/1 x Mini DP/1 x LAN/1 x Audio |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel HD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип матриці | TN |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-6300U (3M Cache, up to 3.00 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴








