Ноутбук Refurb Dell Latitude 7410 FHD i7-10610U/16/512SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Акумулятор у гарному стані, пройшов перевірку під навантаженням |
| Артикул | 886f30e2-0ceb-4ccb-bce9-f63f91650541 |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Габарити | 321 x 208.7 x 19.3 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 8 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/сітковий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для будинку/Бізон/Рабоча станція |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 10 |
| Процесор | i7-10610U |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 px |
| Роз'єми | 2 x USB 3.0/2 x USB Type C/HDMI/ComboAudio/CardReader |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Серія відеокарти | Intel UHD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i7-10610U (8M Cache, up to 4.90 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴










