


Ноутбук Refurb Dell Latitude 5580 FHD i7-7600U/8/256SSD/930MX-2Gb Class A-
- В наявності
- Код: 2jAPFPhp
11 300 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук Refurb Dell Latitude 5580 FHD i7-7600U/8/256SSD/930MX-2Gb Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Акумулятор у гарному стані, пройшов перевірку під навантаженням |
| Артикул | 2dd5bf41-e986-4772-b3d7-a02b1cce7727 |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | GeForce 930MX 2Gb |
| Габарити | 376 x 250.7 x 23.2 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Клас А- |
| Кількість потоків | 4 |
| Комплектація | Ноутбук/блок живлення/сітковий кабель/наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для вдома |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 7 |
| Процесор | i7-7600U |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 px |
| Роз'єми | 3 x USB 3.0/1 x USB Type-C/HDMI/DisplayPort/VGA/LAN/Audio |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Серія відеокарти | GeForce MX900 Series |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i7-7600U (4M Cache, up to 3.90 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 300 ₴



