Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Чіпсет | Intel B360 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | MicroTower |
| Артикул | 38923f48-944c-4bc4-9fcc-932bb69659e2 |
| Блок живлення | 310 Вт |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 630 |
| Габарити | 274 x 170 x 338 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість слотів під пам'ять | 2 |
| Комплектація | Системний блок/кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для будинку/Бізнес |
| Об'єм HDD | 500 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Покоління процесора | 8 |
| Процесор | i3-8100 |
| Роз'єми | 4 x USB 2.0/4 x USB 3.0/DisplayPort/VGA/RJ-45/PS/2/аудіопорти |
| Роз'єми SATA | 4 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Стан | Refurbished |
| Тип | Комп'ютер |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип корпусу | Великий |
| Тип накопичувача | HDD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i3-8100 (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Тип роз'єму | Socket 1151 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴






