Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | MiniTower |
| Артикул | 5f3d4b97-e51e-4836-85fb-6173ed86a8a5 |
| Блок живлення | 260 Вт |
| Відеокарта | NVIDIA Quadro P2000 5Gb |
| Габарити | 350 x 154 x 274 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 12 |
| Кількість слотів під пам'ять | 4 |
| Комплектація | Системний блок/кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Призначення | Для роботи та навчання/Для будинку/Бізнес |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 32 ГБ |
| Покоління процесора | 8 |
| Процесор | i7-8700 |
| Роз'єми | 4 x USB 2.0/5 x USB 3.2 Gen1/Type-C/DisplayPort/LAN (RJ-45)/Audio |
| Роз'єми SATA | 4 |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Стан | Refurbished |
| Тип | Комп'ютер |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип корпусу | Великий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i7-8700 (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Тип роз'єму | Socket 1151 |
| Чипсет | Intel Q370 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 800 ₴






