


Комп'ютер Refurb Dell Optiplex 3040 MT i3-6100/8/120SSD/500/RX470-4Gb/DVI only
- В наявності
- Код: ifiV24or
7 080 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | MiniTower |
| Артикул | 5abf0de3-3bcc-44a3-8e2e-3341449f7cb9 |
| Блок живлення | 240 Вт |
| Відеокарта | Radeon RX 470 4Gb |
| Габарити | 350 x 154 x 274 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість слотів під пам'ять | 2 |
| Комплектація | Системний блок/кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Об'єм HDD | 500 ГБ |
| Об'єм SSD | 120 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Покоління процесора | 6 |
| Процесор | i3-6100 |
| Роз'єми | 4 x USB 2.0/6 x USB 3.0/HDMI/DisplayPort/RJ-45/PS/2/Audio |
| Роз'єми SATA | 2 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Стан | Refurbished |
| Тип | Комп'ютер |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип корпусу | Великий |
| Тип накопичувача | HDD/SSD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i3-6100 (3M Cache, up to 3.70 GHz) |
| Тип роз'єму | Socket 1151 |
| Чипсет | Intel H110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 080 ₴



