Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | S2 клас |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи, готельні та меблеві сейфи, зломостійкі та вогнестійкі сейфи |
| Критерій вогнестійкості | LFS 30P |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Колір | Кремовий |
| Загальні | |
| Вага | 188 кг |
| Внутрішній об'єм | 325 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12767 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 168.4 x 58.4 x 33 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Габарити | 179 x 69 x 54 см |
| Гарантія | 5 років на сейф/12 місяців на замок |
| Замок | Ключ |
| Кількість дверей | 1 |
| Комплектація | Сейф/Гарантійний талон/Сертифікат/Інструкція |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Для дому/Офіса/Бизна |
| Система замикання дверей | Ригельна система тристоронньої дії (5 хромованих обертових активних ригелю/діаметр ригеля 25 мм)/Антизрізи з боку петель |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Офісний/Меблевий/Елітний/Банковський |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 53 мм |
| Товщина лицьової панелі | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 470 ₴












