Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Артикул | BAB8125EPE |
| Обертовий шнур | Да |
| Час нагрівання | 50 сек |
| Вибір Температури Нагрівання | Да |
| Гарантія | 12 мес. |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Іонізація | Немає |
| Матеріал покриття | мікрометалева |
| Потужність | 68 Вт |
| Петля для підвішування | Немає |
| Робоча температура | 170-230 °C |
| Тип | плойка-прасочка |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 239 ₴





