Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winco |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59809 |
| Тип | Набір |
| Довжина: | 60 см |
| Додаткові характеристики | Гнучкі |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Розміри | 450х600 мм |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 531 ₴



