Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 3 кг |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1507001 |
| Тип | Електричні |
| Діаметр форсунки | 2,5 мм |
| Об'єм контейнера | 0,9 л |
| Продуктивність | 280 |
| Тип | Фарбопульти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



