Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 4 кг |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1607002 |
| Глибина оброблення | 3 мм |
| Комплектація | Електричний рубанок Kraissmann EH 1450-3/110 Кріплення Паралельний упор Посібник з експлуатації Картонна коробка |
| Напруга | 230 |
| Частота холостого ходу | 14500 |
| Ширина оброблення | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 009 ₴



