Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 5 кг |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1607003 |
| Глибина оброблення | 0-5 мм |
| Комплектація | Електрорубанок KRAISSMANN 1300 EH 5/110 Елементи для стаціонарного встановлення Кріплення Паралельний упор Мішок-пилозбірник Посібник з експлуатації Картонне паковання |
| Напруга | 230 |
| Частота холостого ходу | 16000 |
| Ширина оброблення | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴



