Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 06001002 |
| Тип | Настільна |
| Діаметр пиляльного диска | 210 |
| Додаткові характеристики | Діаметр отвору: 25,4 мм Максимальна глибина пропилювання: 70 мм Максимальна ширина пропилювання: 220 мм Угол наклона:45 град Кут повороту: 45 град |
| Комплектація | Торцовка Vorskla ПМЗ 2200-210/2 Інструкція Картонна коробка |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Торцеві пили |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴



