Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип відпарювача | Ручний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.23 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Немає |
| Артикул | GC810/20 |
| Вертикальна прасувальна дошка | немає |
| Обертання шнура на 360° | немає |
| Час нагрівання води | 60 сек |
| Гарантія | 24 мес. |
| Диапазон мощности | 1401-1600 Вт |
| Довжина шланга | Немає |
| Довжина шнура | 3 м |
| Додаткові насадки | щітка для тканини |
| Матеріал підошви | кераміка |
| Потужність | 1600 Вт |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровий удар | Немає |
| Постійне подавання пари | 32 г/хв |
| Постійна пара | Да |
| Розміри | 30.5 х 12.8 х 14 см |
| Регулювання температури | немає |
| Регулятор подавання пари | Немає |
| Система «Капля-стоп» | Немає |
| Система самоочищення | Немає |
| Стійка-вішалка | Немає |
| Знімний резервуар для води | немає |
| Терморукавичка | Немає |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴












