Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST8000DM004 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Місткість накопичувача | 6000 |
| Категорія | Жорсткі диски |
| Об'єм буфера | 256 |
| Споживана потужність | до 5.3 Вт |
| Швидкість передавання даних | 190 Мб/с |
| Фізичні розміри | 146.99 х 101.85 х 26.11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 870 ₴



