Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0607016 |
| Тип | Ручна |
| Діаметр пиляльного диска | 235 |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Циркулярні пили |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴



