Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Споживана потужність | 2050 Вт |
| Додаткові функції | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0607013 |
| Тип | Ручна |
| Глибина пропилу під кутом 45o | 29 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90o | 68 мм |
| Діаметр пиляльного диска | 210 |
| Комплектація | Циркулярка KRAISSMANN 2050 KS 210 Пиляльний диск Кріплення для встановлення в стаціонарний режим Паралельна напрямна Ключі Посібник з експлуатації Картонне паковання |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Циркулярні пили |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴



