


Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W/5W (1157) white/amber Can Bus 21W/21W (Комплект 2шт)
- В наявності
- Код: 2021845
3 219 ₴
2 575,20 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021845 |
| Тип | Світлодіодні |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Потужність | 5W |
| Призначення | Габаритні вогні |
| Напруга | 12В |
| Цоколь | P21W/5W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 575,20 ₴



