Pixma MG3640SПідключайтесь до мобільних пристроїв та хмарних ресурсів за допомогою цього недорогого пристрою «Все в одному» за допомогою Wi-Fi. Насолоджуйтесь високою швидкістю і якістю друку, копіювання та сканування з картриджами XL, що додатково купуються. Доступний за ціною принтер «Все в одному» з підтримкою Wi-Fi, що дозволяє швидко створювати якісні відбитки в одному» забезпечує якісний друк фотографій без полів та дозволяє створювати чіткі відбитки документів. Стабільне підключення до хмарних ресурсів і мобільних пристроїв забезпечать зручність використання, а картриджі XL, що додатково купуються, і автоматичний двосторонній друк дозволять заощадити час і гроші.
Бездоганний друк без полів
Легко виконуйте якісний деталізований друк фотографій без полів формату від 10x15 см до A4, а також друк документів із чітким текстом.
Миттєвий доступ
Насолоджуйтесь зручністю друку, копіювання та сканування прямо зі смартфона або планшета, а також доступом до хмарного сховища через PIXMA Cloud Link — все завдяки додатку Canon PRINT.
Свобода друку з хмари
Друкуйте та скануйте документи в такі хмарні ресурси, як GoogleDrive, OneDrive та Dropbox. Ви також можете прикріпити та відправити відскановані файли безпосередньо електронною поштою – для цього навіть не потрібен комп'ютер.
Максимізуйте прибуток
Скоротіть рівень витрат і збільште економію до 50% порівняно з нашими стандартними картриджами, використовуючи додаткові чорнильні картриджі XL та функцію автоматичного двостороннього друку.
Реалізуйте свої творчі ідеї
Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою Creative Park та Easy PhotoPrint Editor. У програмі можна створювати листівки, календарі та багато іншого, використовуючи фотографії з планшета, ПК або хмарного сховища.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| NFC | Немає |
| Wi-Fi | Да |
| Артикул | 0515C107AA |
| Вага (кг) | 5,4 кг |
| Вбудований факс | Немає |
| Гарантія | 12 мес. |
| Дуплекс | Да |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Кардридер | Немає |
| Максимальна роздільна здатність друку | 4800 x 1200 dpi |
| Максимальний розмір друку | А4 |
| Друк із мобільних пристроїв | Да |
| Споживана потужність | 1,4 Вт |
| Розміри (Д х Ш х В), мм | 449х152х304 мм |
| Роздільна здатність зображення принтера/МФП | 1200 х 2400 dpi |
| Мережева карта | Немає |
| Швидкість друку | 9,9 стр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 5,7 стр/мин |
| Сумісні картриджі | PG-440, PG-440XL, CL-441, CL-441XL |
| Технологія друку | струменеві |
| Формат і щільність паперу | 64-105 г/м2 |
- Ціна: 4 395 ₴






