Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cosas |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Ranfors30_RoseLight_El160-CellAshgrey_180 |
| Дизайн | Однотонні моделі |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Цвет | Сакура |
| Комплектация | Простирадло на резинці 160х200х20 см - 1 шт. Підковдра 180х220 см - 1 шт. Наволочка 50х70 см - 2 шт. |
| Материал | Ранфорс |
| Особенности | З простирадлом на гумці|У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 2 х 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160 х 200 + 20 см |
| Розмір підковдри | 180 x 220 см |
| Состав | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальный размер | Двоспальні |
Информация для заказа
- Цена: 3 850 ₴











