Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cosas |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PrincessWhite_StarfallMint_155 |
| Дизайн | З мультиплікаційним принтом |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектация | Простирадло без резинки 155х240 см - 1 шт. Підковдра 155х215 см - 1 шт. Наволочка 50х70 см - 1 шт. |
| Материал | Ранфорс |
| Особенности | У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 1 х 50х70 см |
| Розмір простирадла | 155 х 240 см |
| Розмір підковдри | 155 x 215 см |
| Состав | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальный размер | Полуторні |
Информация для заказа
- Цена: 3 150 ₴









